خط – صف گلابی ترسناک کاکتوس اخبار گوناگون

خط – صف: گلابی ترسناک کاکتوس اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات درد دل‌های مهدی طارمی قبل از بازی اسپانیا

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی اسپانیا شب گذشته به مصاف اسپانیا رفت. این بازی یکی از حساس ترین بازی های تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران بود. تیم ملی کشور عزیزمان ا

درد دل‌های مهدی طارمی قبل از بازی اسپانیا

درد دل های مهدی طارمی قبل از بازی اسپانیا

عبارات مهم : ایران

مهدی طارمی یکی از بازیکنان موفق در بازی با ماتادورها بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ تیم ملی اسپانیا شب گذشته به مصاف اسپانیا رفت. این بازی یکی از حساس ترین بازی های تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران بود. تیم ملی کشور عزیزمان ایران در حالی روانه جام جهانی شد که پرسشها زیادی داشت. علاوه بر آماده سازی، کشور عزیزمان ایران از نظر معنوی هم تحت فشار قرار داده شد و منتقدان تلاش کردند تا با مصاحبه های خود کار را سخت تر از هر وقت دیگری کنند. موضع گیری ها علیه بازیکنان و کارلوس کی روش باعث شد تا آنها ناراحت کشور عزیزمان ایران را ترک کنند. با این وجود، فشارها باعث نشد تا تیم ملی بخواهد آماده سازی خود را به خوبی پشت سر نگذارد. این روزها با هر بازیکن تیم ملی که راجع به مسایل گذشته حرف می زنیم، درد دل های زیادی جهت گفتن دارد.

مهدی طارمی یکی از این بازیکنان هست. هنگامی که از او راجع به اتفاقات قبل از جام جهانی پرسش می کنیم می گوید: «ببیند این نظر من هست. اصلا از تیم ملی قبل از جام جهانی حمایت نشد در حالی که همه تیم های دیگر حمایت شدند. مگر قرار نبود نماینده کشور عزیزمان ایران باشیم در جام جهانی باشیم؟» هنگامی که از مهدی راجع به بدرقه تیم ملی می پرسیم مکثی می ند و جواب می دهد: «مراسم بدرقه؟ بهتر است راجع به اش حرف نزنم. به نظر شما این مراسم در ارزش تیم ملی کشور عزیزمان ایران بود که می خواست به جام جهانی بیاید؟» مهدی طارمی که در جام جهانی قبلی حضور نداشت، توضیح می دهد: «در جام جهانی قبلی هم مثل اینکه همینطوری بود ولی الان بدتر هم شده است بود.

درد دل‌های مهدی طارمی قبل از بازی اسپانیا

ما نمی خواهیم مدام حرف گذشته را بزنیم دوست داریم حداقل در آینده از این تیم حمایت درست و حسابی بشود.» مهدی در نهایت حرف های خود را اینطور تمام می کند: «با وجود همه پرسشها و مشکل ها ما انصافا تمرین مان را کردیم. خیلی هم تمرین کردیم. تقریبا ثانیه به ثانیه و دقیقه به دقیقه روی برنامه جلو رفتیم. کادر فنی و بازیکنان و مسئولان واقعا زحمت کشیده اند و امیدواریم بتوانیم نتایجی بگیریم که دل هواداران را شاد کند.»

واژه های کلیدی: ایران | اسپانیا | بازیکنان | جام جهانی | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog